Sekcja akrobatyki KPKS "Halemba" Ruda Śląska

Od soboty 27.05.2021  akrobaci z całej Polski zmierzą się w Zielonej Górze w zawodach o Mistrzostwo Polski Seniorów. Pierwszego dnia zawodnicy będą rywalizować w eliminacjach, a starty finałowe zaplanowane są na niedzielę.

Tak naprawdę,  rywalizacja rozpocznie się dzień wcześniej – już w piątek,  ponieważ w ramach zawodów rozegrana zostanie również turniej o Puchar Prezydenta miasta Zielona Góra, w którym wezmą udział  akrobaci w kategorii Youth i klasy II, a ich starty rozpoczną się od godziny 17:00.

W zawodach rywalizować będzie 293 zawodników z 27 (!) klubów. KPKS Halemba będzie reprezentowana przez 16 akrobatów.

Transmisja na żywo  realizowana będzie przez ITD Sport. Niestety tym razem będzie ona płatna w systemie  “PPV”. Link do płatnej transmisji znajduje się tutaj.

POWODZENIA!

[pdf-embedder url=”http://akrobatyka.kpks.rsl.pl/wp-content/uploads/sites/4/2021/05/startingLists_preliminary_Mistrzostwa_Polski_Seniorow_w_Akrobatyce_Sportowej_i_Puchar_Prezydenta_m._Zielona_Gora_w_Skokach_na_Trampolinie_i_Akrobatyce.pdf” title=”startingLists_preliminary_Mistrzostwa_Polski_Seniorów_w_Akrobatyce_Sportowej_i_Puchar_Prezydenta_m._Zielona_Góra_w_Skokach_na_Trampolinie_i_Akrobatyce”]