Sekcja akrobatyki KPKS "Halemba" Ruda Śląska

Pierwszy raz zawodnikom akrobatyki zdarzy się rywalizować w Wałbrzychu. Standardowymi miejscami dla Młodych Talentów były Łańcut czy Zielona Góra, a tu w tym roku odmiana, jedziemy do Wałbrzycha. Kilka lat temu jeździło się do Wałbrzycha w poszukiwaniu “złotego pociągu” :-), ale ponoć nikt go nie znalazł. Teraz można pojechać w poszukiwaniu złotych medali i te miejmy nadzieję zawodnicy KPKS Halemba odnajdą :-).

Łatwo nie będzie, bo do rywalizacji o te złote medale stanie 432 zawodników z 31 klubów. Klub KPKS Halemba będzie reprezentowany przez 15 zespołów w których wystąpi 34 zawodników.

Pierwsze starty odbędą się już w piątek 22.10.2021 o godzinie 17:00, a całe zawody potrwają do niedzieli 24.10.2021

W ramach zawodów rozegrane zostaną turnieje:

  • Pierwszy Krok Sportowy
  • Młode Talenty
  • Ogólnopolski Turniej AGE GROUP 11-16

Dla niezdecydowanych czy jechać do Wałbrzycha mała podpowiedź –  hala przygotowana jak na Mistrzostwa Świata, przyjmie każdego kto się pojawi. No i przy okazji można rozejrzeć się po mieście, a nuż ten złoty pociąg się znajdzie. :-).

Dla osób, które nie będą mogły osobiście dopingować zawodników na hali, będzie możliwość oglądania zawodów w internecie.

Transmisja na żywo.

Listy startowe

[pdf-embedder url=”http://akrobatyka.kpks.rsl.pl/wp-content/uploads/sites/4/2021/10/startingLists_preliminary_Pierwszy_Krok_Sportowy_Mlode_Talenty_i_Ogolnopolski_Turniej_Age_Group_11-16_w_Akrobatyce_Sportowej.pdf” title=”startingLists_preliminary_Pierwszy_Krok_Sportowy,_Młode_Talenty_i_Ogólnopolski_Turniej_Age_Group_11-16_w_Akrobatyce_Sportowej”]