Sekcja akrobatyki KPKS "Halemba" Ruda Śląska

W tym roku to już ostatnie zawody akrobatów najwyższej rangi w Polsce. W Łańcucie spotkają się zawodnicy z 29 klubów z Polski oraz reprezentanci klubów z Estonii, Gruzji i Ukrainy. Zapowiada się rywalizacja na najwyższym poziomie. Oprócz walki o złote medale zawodnicy klubów z Polski rywalizować będą również o zakwalifikowanie się do Kadry Polski na nadchodzący rok.

Klub KPKS Halemba reprezentowany będzie przez 28 zawodników występujących w zespołach: 7 dwójek kobiet, jedna dwójka mieszana oraz  cztery trójki kobiet.

Zarząd Sekcji AS poinformował, iż podjęto decyzję o zastosowaniu okresu przejściowego w stosowaniu nowych przepisów obowiązujących na lata 2022-2024 i w związku z tym
podczas zawodów Grand Prix w Łańcucie błędy wynikające z niedostosowania elementów indywidualnych zgodnie z nowymi przepisami nie będą karane.

Oficjalne rozpoczęcie zawodów przewidziane jest na godzinę 9:00 w sobotę 20.11.2021 jednak ze względu na dużą ilość zgłoszeń rywalizacja rozpocznie się już w piątek o godzinie 18:00. I będzie to bardzo wążny piątek bo wystąpi już 5 zespołów z naszego klubu.

Trzymamy kciuki za wszystkich aby piątkowe i sobotnie eliminacje wypadły jak najlepiej i wszyscy mieli mozliwość zaprezentowania się w niedzielnym finale!

Zmagania można podziwiać on-line: Transmisja na żywo

[pdf-embedder url=”http://akrobatyka.kpks.rsl.pl/wp-content/uploads/sites/4/2021/11/Lista-startowa-Lancut.pdf” title=”Lista startowa Łańcut”]